Nieustający w poszukiwaniu nowych wyzwań wizjoner.
Skutecznie łączy wdrażanie najnowszych technologii z umiejętnością kreowania efektywnych rozwiązań w wielokanałowej komunikacji bezpośredniej. Z zespołem Prografix stale pracuje dla liderów branż działających w 16 krajach Europy w zakresie kompleksowej obsługi programów lojalnościowych, kampanii promocyjnych w tym Direct Mail, wydawnictw kolekcjonerskich
i wysyłkowych..
Zintegrowany pod jednym dachem potencjał w obszarze marketingu, kreacji, IT, nowych technologii, produkcji poligraficznej i logistyki pozwala Prografix na realizację w/w zakresu usług bez podwykonawców.
Integracja wszystkich procesów stanowiła podstawę stworzenia nowej kategorii w obsłudze komunikacji bezpośredniej, w której Prografix był jednym z prekursorów na rynku europejskim.

Na początku lat 90-tych włączył Prografix do grona członków Direct Marketing Association jako pierwszą firmę z Polski, a w roku 1999 do Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.
W latach 2002-2004 był Członkiem Zarządu i szefem grupy firm wysyłkowych w SMB.
Współautor wielu zwycięskich kampanii komunikacji bezpośredniej, m.in.:
– 3 nagrody Boomerang w tym Grand Prix Boomerang za najskuteczniejszą kampanię DM,
– nagroda Golden Arrow w kategorii kampania zintegrowana B2B oraz
– Teraz Internet.
Wśród innych nagród znajdują się:
– przyznane 3-krotnie z rzędu Gazele Biznesu (2009, 2010 2011);
– certyfikat Polish Product w kategorii Firma Roku (2010,2011 oraz 2013);
– Przedsiębiorstwo Fair Play (2011, 2012, 2013).

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.