Od 2009 jako Dyrektor Kreatywny Stowarzyszenia WIOSNA.
Tam podejmuje strategiczne obszary dla marek SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Odpowiedzialny za kreację, produkcję kontentu, PR, projektowanie i wdrażanie głównym narracji, współpracuje z ambasadorami krajowymi i międzynarodowymi, jest odpowiedzialny za budowanie relacji z kluczowymi partnerami mediowymi i biznesowymi.

Dla WIOSNY prowadził projekty angażujące m.in. Real Madryt, Briana Tracy, Parę Prezydencką, Borussię Dortmund, tworzył kampanie „Turnau w Pudle”, „Małaszyński kupił Indeks”.
Zaangażował ponad 47 Gwiazd do działań społecznych stowarzyszenia, współtworzył kilkadziesiąt kampanii PR’owych dominujących w mediach, nawiązując strategiczne partnerstwa z największymi ośrodkami mediowymi w Polsce.

Od 2010 roku jest Partnerem Kreatywnym w Agencji 4 O’Clock Interactive i THE WHITE.
Wcześniej realizował kampanie reklamowe o podłożu społecznym w tym m.in. „Kupując polskie produkty – dajesz pracę”, „Kupuj Nasze – są powody do dumy”, „Odkryj Nasze”.

Jest Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Uniwersytetu Bolońskiego.
Jest laureatem Grand Prix Dyrektor Marketingu Roku 2012, PROTONA 2011, jego kampanie zdobyły nagrody Złotego Spinacza, nagrody NEWSWEEKA, Kreautury.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.