Od 2010 roku jest Dyrektorem Marketingu w PKO Banku Polskim. Podjął wyzwanie odświeżenia wizerunku największego polskiego Banku. Jest zdobywcą Grand Prix i tytułu „Dyrektora Marketingu 2011 roku”. Jego kampanię repozycjonującą markę PKO Banku Polskiego, z udziałem Szymona Majewskiego nagrodzono Srebrnym Effie 2012. W ubiegłym roku odebrał także statuetkę Lamparta za działania promocyjne w 2011 roku oraz nagrodę „Złotego Orła” za działania marketingowe w bankowości prywatnej oraz wyróżnienie i nominację za identyfikację wizualną.

Przed przejściem do PKO Banku Polskiego zarządzał ofertą produktową Allianz Banku. Był dyrektorem marketingu W. Kruk i grupy Vistula. Wcześniej tworzył wizerunek firmy z Grupy UniCredit – Xelion Doradcy Finansowi. Był także odpowiedzialny za marketing Pionu Bankowości Indywidualnej Banku PEKAO SA. Zdobył wtedy m.in. Srebrne Effie w 2003 roku za kampanię reklamową Obligacji Banku PEKAO „Sharon” i pierwszy w Polsce Webstar za serwis internetowy Xelion.

Jest absolwentem Wydział Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pasją jest nurkowanie – zdobył większość uprawnień nurkowych w kluczowych federacjach, a poza nurkowaniem fotografia, głównie w Afryce oraz dobra muzyka.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.