Partner zarządzająca w Lidermatic. Specjalizuje się w strategiach komunikacyjnych, budowaniu wizerunku i wspieraniu przywództwa marketingowego. Realizuje projekty doradcze oraz jednocześnie coaching zespołów marketingowych i reklamowych, mający na celu wsparcie skuteczności zarządzania projektami marketingowymi.

Prowadzi badania na temat przywództwa marketingowego, w tym wyzwań przywódczych dyrektorów marketingu (praca doktorska na SGH). Od 3 lat tworzy i realizuje strategię komunikacji dla Orange Warsaw Festival w Rochstar Events. Jako trener zarządzania prowadziła projekty szkoleniowe m.in. dla Ferrero, Raiffeisen Polbank.

Wcześniej była dyrektorem marketingu Inteligo, kierowała też działem PR korporacyjnego w TP S.A., zdobyła wtedy nagrodę Złote Spinacze 2005 i Golden Award for excellence in PR za autorskie programy wizerunkowe. Warsztat zawodowy zdobyła jako Account Director w sieciowych agencjach reklamowych McCann-Erickson i Young&Rubicam, pracując w zespołach międzynarodowych obsługujących marki L’Oreal, Nestle, Coca-Cola, Danone.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.