Michał Czerwiński – Członek Zarządu InDreams

Założyciel i pomysłodawca agencji InDreams. Od piętnastu lat realizuje projekty w branży reklamowej i marketingowej. Jego doświadczenie pozwoliło opracować wyróżniające InDreams projekty wsparcia sprzedaży. Wiedzę o marketingu bezpośrednim łączy z pasją do podróżowania. Wyjazdy motywacyjne wykorzystuje jako skuteczny motywator, który jest elementem programów aktywizujących sprzedaż realizowanych przez InDreams. Obecnie motywowanych jest nimi prawie 300 tys. osób z działów sprzedaży takich firm jak Coca-Cola, Unilever, Kompania Piwowarska, Rossmann czy ING Życie.

Członek klubu Polskiej Rady Biznesu. Pierwszy prezes i pomysłodawca Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Osobowość Roku MICE Poland 2010. Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji oraz University of London. Jest jurorem w konkursie MP Power Award. Gra w tenisa i jeździ na nartach.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.