Pierwsze szlify zawodowe zaczęła zdobywać już w 1995 roku. Agencje reklamowe, wydawnictwo branżowe, dom mediowy i broker kinowy… Te miejsca pracy pozwoliły Biance Pawlewskej zdobyć duże doświadczenie i poznać różne perspektywy rynku reklamowego.
W ciągu pierwszych kilku lat Bianka Pawlewska rozwinęła swoje umiejętności w obrębie sprzedaży mediów i zarządzania zespołami. Z powodzeniem i charakterystyczną dla siebie dynamiką pełniła kierownicze funkcje między innymi w VFP Communications (wydawcy Media&Marketing Polska). Do reklamy kinowej zbliżyła ją praca dla RMB Polska. Po decyzji Zarządu kin Cinema City o otwarciu własnego działu reklamy objęła ster nowoutworzonej spółki New Age Media, stając się współtwórczynią firmy od podstaw oraz pionierką rozwoju reklamy kinowej w Polsce.

Z pełną konsekwencją dba o ciągły rozwój NAM. Jak sama mówi, zajęcie pozycji zdecydowanego lidera na polskim rynku reklamy kinowej to powód do dumy, ale i jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziś firma może się pochwalić najszerszym zasięgiem oferty, obejmującej największą liczbę ekranów kinowych: 508 sal projekcyjnych w kinach Cinema City, IMAX oraz HELIOS w 41 miastach w Polsce oraz rozszerzeniem działalności na kraje regionu CEE i otwarciem biur na Węgrzech, w Rumunii, Czechach, na Słowacji i w Bułgarii.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.