Marcin Maj, CEO OS3

W branży reklamowej nieprzerwanie od 16 lat. W OS3 pojawił się 13 lat temu, początkowo jako New Media Development Manager, później jako Client Service Director i Warsaw Branch Manager. W 2004 roku został członkiem zarządu firmy, a dwa lata później jej Dyrektorem Zarządzającym, obejmując tym samym pakiet udziałów spółki. W tym czasie udało mu się pozyskać szereg kluczowych klientów w Polsce i za granicą.

Do jego zadań należy koordynowanie spółek wchodzących w skład OS3 Group S.A. (OS3, OSTRYGA, mobileGo, Faster&Better) i wzmacnianie ich pozycji na rynku polskim i międzynarodowym.

Jest specjalistą w zakresie programowania neurolingwistycznego i marketingu perswazyjnego.

Prelegent na wielu kongresach poświęconych zagadnieniom marketingu internetowego. Wykładowca akademicki, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, Juror w konkursach Golden Arrow, PNSA i EFFIE. Autor artykułów eksperckich (Brief, Media&Marketing Polska, Marketing w Praktyce, etc), współautor książki „Standardy kierowania zespołem handlowym”.

Częsty gość branżowych programów telewizyjnych oraz radiowych.
W 2014 został wyróżniony tytułem AdMan 2013.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.