Jest absolwentem SGH gdzie ukończył studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej.

Całe życie zawodowe związany z branżą domów mediowych. Karierę rozpoczął w 1997 roku w OMD na stanowisku Junior Media Plannera w dziale radiowym. W ciągu kolejnych 7 lat przeszedł pełną ścieżkę zawodową aż do pozycji Dyrektora Zarządzającego oddziału Brand&Media OMD.

Od 2004 roku w Initiative, początkowo jako Media Director, w 2008 roku objął stanowisko Dyrektora Generalnego. Oprócz tego, w ramach sieci, kieruje rożnymi projektami regionalnymi dotyczącymi rozwoju.

Na przestrzeni 16 lat doświadczeń zawodowych pracował z marketerami ze wszystkich znaczących branż, m.in. telekomunikacji, motoryzacji, faramaceutycznej, detalicznej, piwnej, spożywczej, bankowej. Był również kilkukrotnie jurorem w konkursach branżych Media Trendy.

Prywatnie ojciec dwóch córek. W rzadkich, wolnych chwilach gra z zespole, zajmuje się fotografią oraz pasjonuje się motoryzacją.

Przedsiębiorca, ekspert w procesach zarządzania marką 360 stopni, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji zdobywane w Polsce i za granicą. Założyciel i prezes Agencji marketingu zintegrowanego Elżbieta Pełka Creative Services ( PEŁKA 360), założyciel i prezes Polish National Sales Awards (PNSA). W ramach realizowanych przez siebie przedsięwzięć działa na rzecz promocji standardów i etyki w sprzedaży, jak również na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Jest aktywnym uczestnikiem kilku organizacji prowadzących działalność o charakterze prospołecznym. Członek The Chartered Institute of Marketing.

Related Projects
Napisz do nas | Contact Us

Witaj,
Napisz jakich informacji potrzebujesz, zostaw dane kontaktowe do siebie, imię i nazwisko, telefon, e-mail, nazwa firmy abyśmy mogli Ci pomóc.